нас уже
4524
 
  UA   RU
 
ОГОЛОШЕННЯ Керівництво Знай наших Науковий журнал «Освітні ландшафти»
  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Місія, завдання та форми діяльності
Наша історія
Відзнаки
Наглядова Рада
Експертна рада
Наші партнери
Золота медаль
Новини
ЗМІ про нас
Фотоальбом
Приєднатися
Контакти

  ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

  Служба підписки на Вісник обдарованої молоді

E-mail:
Ваше ім'я:
 

  ДІЯЛЬНІСТЬ

Законодавство

  ФАЙЛОВИЙ АРХІВ

Видання союзу обдарованої молоді
Науково-популярний журнал КРАЇНА ЗНАНЬ
01.1 Математика
01.2 Фізика
01.3 Астрономія і космонавтика
01.4 Інформатика
02 Хімічні науки
03 Біологічні науки
04 Геологічні науки
05 Технічні науки
07 Історичні науки
08 Економічні науки
09 Філософські науки
10 Філологічні науки
11 Географічні науки
12 Юридичні науки

Реклама: Освітні ландшафти, Випуск 1

Ви знаходитесь тут: Головна

 

Навіщо ми проводимо конкурси?

Залишає нас весна 2008 року, вона вже ніколи не повториться. Підійшов до завершення і Другий Всеукраїнський конкурс на кращу науково-популярну або публіцистичну статтю для молоді. Через декілька днів буде офіційно оголошено переможців і призерів. Чекати залишилось зовсім трішки.

На адресу Союзу обдарованої молоді та редакції журналу «Країна знань» надійшло понад 1200 робіт з усіх куточків України! Ми очікували разів у 10 менше. Тому щиро дякуємо всім-всім учасникам і запрошуємо стати членами Союзу обдарованої молоді, адже ви довели що ви обдаровані результатами своєї праці.

Напевно ви знаєте закон переходу кількісних змін в якісні. Він працює і в нашому випадку. Чим більше юнаків і дівчат беруть участь у конкурсі, тим частіше серед їх робіт трапляються справжнісінькі шедеври, які поєднують високу ідею та майстерність стилю. І тоді починається справді титанічна праця членів журі конкурсу по визначенню переможців.

Безсумнівно, що ті, хто написав власну авторську роботу (а не скачав її із Інтернету) вже є переможцями. Ви, дорогі учасники, здобули найбільшу перемогу – перемогу над самим собою і довели, що ви люди обдаровані і творчі. Для когось – це перша проба пера, а хтось вже «увійшов у смак» і не уявляє своє життя без творчості.

Такі люди як ви складають фундаментальну основу у формуванні сучасного, інтелектуального та висококультурного українського суспільства. Ви – обдаровані молоді люди і завдяки своїм природнім здібностям, працьовитості у поєднанні із невичерпною енергією молодості рухаєте суспільний прогрес.

Зрозуміло, що бути творчою людиною, мислити не шаблонно, вміти критично ставитися до оточуючої дійсності – нелегка справа. Але саме ваші здобутки, якщо докласти достатніх зусиль, складають істинну гордість народу і вдячність нащадків. Адже в історію входять ті, хто її творять.

Вічний український народ завжди був багатий на справжні особистості, що здобули заслужене світове визнання у науці, мистецтві, спорті. Розповісти про те, які досягнення, відкриття здійснили ці люди, одне із завдань всеукраїнської програми СОМ «Країна знань».

Аналізуючи конкурсні статі, зазначу, що серед робіт переважна більшість – роботи публіцистичного, а не науково-популярного характеру. І це закономірно. Адже розмірковувати не опираючись на тверді наукові факти простіше і легше, ніж оперувати науковою інформацією. Буду відвертий, далеко не всі серйозні науковці можуть доступно і популярно викласти навіть власні знахідки та відкриття. І тому надзвичайно важлива роль науково-популярного жанру – бути «місточком» між «сухою» наукою і реальним світом.

На жаль, жанр науково-популярної статті нині в Україні майже помер. І це один із невтішних висновків нашого конкурсу. Практично відсутні спеціалізовані вітчизняні науково-популярні журнали.

Ми розуміємо, що Конкурс на кращу статтю – це не самоціль. Це засіб формування інтересу до науки, професійної журналістики та становлення громадянської свідомості.

На завершення, хочу сказати, що я вірю в ваш невичерпний талант і творчі можливості та щиро бажаю вам реалізувати свій потенціал для розвитку України.

Так, весна 2008 року не повториться, але наступає тепле літо, а за літом прийде чарівна осінь... а трішки згодом буде нова весна, ще свіжіша і прекрасніша!

І, як голова оргкомітету Конкурсу, можу вас запевнити, що цей конкурс не останній! І до нової весни ми чекати не будемо, адже творчість поняття цілорічне.

Отож, друзі, слідкуйте за повідомленнями на нашому офіційному сайті.

 

 

30.05.2008 м. Київ
Сергій Терепищий, Голова Союзу обдарованої молоді України
http://som.org.ua

назад ...

 
Існує щось рідкісніше, тонше, більш дивовижне, ніж обдарованість. Це здатність визнавати обдарованість інших.

Елберт ХАББАРД

  СЛОВО ГОЛОВИ СОЮЗУ
Вадим Герасимович

Будьмо собою і не зважаймо, що наш шлях крізь терни, адже він веде до немеркнучих зірок!

  ПРИЄДНАТИСЯ

    Copyright © 2005-2010 Офіційний сайт ВМГО "Союз обдарованої молоді" (СОМ) All rights reserved Cоздание сайтов