нас уже
4524
 
  UA   RU
 
ОГОЛОШЕННЯ Керівництво Знай наших Науковий журнал «Освітні ландшафти»
  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Місія, завдання та форми діяльності
Наша історія
Відзнаки
Наглядова Рада
Експертна рада
Наші партнери
Золота медаль
Новини
ЗМІ про нас
Фотоальбом
Приєднатися
Контакти

  ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

  Служба підписки на Вісник обдарованої молоді

E-mail:
Ваше ім'я:
 

  ДІЯЛЬНІСТЬ

Законодавство

  ФАЙЛОВИЙ АРХІВ

Видання союзу обдарованої молоді
Науково-популярний журнал КРАЇНА ЗНАНЬ
01.1 Математика
01.2 Фізика
01.3 Астрономія і космонавтика
01.4 Інформатика
02 Хімічні науки
03 Біологічні науки
04 Геологічні науки
05 Технічні науки
07 Історичні науки
08 Економічні науки
09 Філософські науки
10 Філологічні науки
11 Географічні науки
12 Юридичні науки

Реклама: Освітні ландшафти, Випуск 1 обучение в Германии, Австрии и Швейцарии

Ви знаходитесь тут: Головна ›› Новини

 

Новини

13.07.10 18:12Член Ради СОМ взяла участь в літній школа соціал-демократії
СОМ новиниНещодавно Болдирєва Катерина відвідала Літню школу соціал-демократії, яка відбувалась за підтримки фонду Фрідріха Еберта. Поняття "соціал-демократія", ділиться з нами учасниця, доволі багатогранне, і різні люди поєднують з ним різні ціннісні уявлення. Соціальна демократія на нормативному рівні орієнтується на базові цінності та основні права людини. Протягом семінару міжнародні тренери Ян буш та Бйорн Кульп поділились з учасниками досвідом розбудови демократичного суспільства у Німеччині. Цікаво було дізнатись, що проблеми актуальні для України, не оминають таку успішну країну як Німеччина.

Дізнатися більше або прокоментувати...

12.07.10 13:18Молодіжний форум в Кракові
СОМ новиниМолодіжний форум, який організовують Klub Jagielloński у співпраці з Ягелонським університетом. Мета - закласти основи співпраці в колах молодих інтелектуалів з країн Центральної та Східної Європи. Молоді вчені, журналісти, активісти і студенти старших курсів з 11 країн (Білорусь, Чеська Республіка, Естонія, Угорщина, Литва, Латвія, Молдова, Польща, Румунія, Словаччина та Україна) запрошуються до участі у Форумі. Очікується, що загальна кількість учасників становитиме близько 40 чоловік (молодь до 35 років). Основною темою заходу буде інтеграція, однак, не та, що зорієнтована на відтворення західних зразків, а на творення своїх власних - в рамках спільних регіональних інтересів та історії. Ідея проекту - окреслити значення спільного досвіду, виклики і прагнення в регіоні, об`єднаному не тільки історією (досвід комунізму і подальших перетворень), а також спільними інтересами, які часто відрізняються від західних. Семінари, конференції будуть базуватися на чотирьох основних темах: історія та особистості, суспільство і політика, економіка та міжнародні відносини.  Для участі у конференції запрошено експертів: Норман Дейвіс, Вацлав Гавел, Вітаутас Ландсбергіс, Вайра Віке-Фрейберга. Всі представлені доповіді та лекції експертів будуть опубліковані на веб-сторінці проекту, який стане місцем обміну ідеями після форуму. Окремий звіт про роботу форуму буде опубліковано і поширено серед ключових державних інститутів і аналітичних центрів у країнах-учасницях. УЧАСТЬ Учасники мають підготувати есе на одну з чотирьох тем: історія та особистості, суспільство і політика, економіка та міжнародні відносини. Ці есе можуть бути сфокусовані на національних, а також регіональних питаннях, у зв"язку з відображенням шляхів подальшої співпраці та спільних інтересів серед країн Східної Європи. Усі есе будуть представлені, а потім обговорюватимуться в групах. Робочою мовою є англійська. Особи, які хочуть взяти участь у конференції, мають надіслати лист, зазначивши: 1) ім"я та прізвище 2) громадянство 3) дата народження 4) освіта 5) рід занять 6) членство в організаціях 7) одне з чотирьох питань конференції 8) попередня назва есе Ця інформація повинна бути надіслана fme@kj.org.pl до 15 серпня 2010 року. Вартість участі у конференції складає 40 євро. Проживання, харчування та інші витрати, в Кракові будуть покриті за рахунок організаторів. Для кожного учасника передбачено покриття витрат на поїздки до Кракова і назад (точна сума буде вказана пізніше). Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся fme@kj.org.pl.

Дізнатися більше або прокоментувати...

08.07.10 14:18Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує два конкурси
СОМ новиниМіжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує :1) Четвертий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань. На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками – соціальні, екологічні, культурологічні.Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 10 березня 2011 року.2) V Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»До участі у конкурсі запрошуються  молоді дослідники, вік яких не перевищує 35 років:Перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій.Друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.Третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.Конкурс складається із 4 конкурсних номінацій:Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми).Конкурс бізнес-ідей.Конкурс соціальних проектів.Конкурс наукових досліджень «Спудейські есеї».Кінцевий термін подання конкурсних робіт  – 15 грудня 2010 року.Детальніше: http://novi.org.ua/news/dobro_4/

Дізнатися більше або прокоментувати...

05.07.10 13:32КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ: ТВОРЧІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
СОМ новиниМіністерство освіти і науки України, Міністерство культури і туризму України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Кафедра мистецьких технологій запрошують Вас 11-12 листопада 2010 р. взяти участь у роботі Четвертої міжнародної науково-творчої конференції «КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКЕ СЕРЕДОВИЩЕ: ТВОРЧІСТЬ ТА ТЕХНОЛОГІЇ».

Дізнатися більше або прокоментувати...

05.07.10 13:13Болдирєва Катерина провела тренінг з прав людини "Твої права в теорії та на практиці"
СОМ новини3 та 4 липня у м.Харків за підтримки Майстерні громадської активності відбувся тренінг з прав людини "Твої права в теорії та на практиці". У заході прийняло участь близько 30 чоловік, серед яких члени Союзу обдарованої молоді України, Молодіжного обєднання народних дипломатів. Тренером і організаторм стала Член Ради СОМ Болдирєва Катерина. В процесі тренінгу спільними зусиллями учасники дійшли висновку, що права людини - це конкретизація найбільш важливих способів, які слід застосовувати у відносинах з людськими створіннями. Також, тренер Болдирєва Катерина розповіла про історію прав людини та їх еволюцію за поколіннями. Так, вираз "права людини" є відносно новим: у сучасній мові він зявився після Другої свтової війни під час заснування ООН у 1945 році. Цей вираз замінив інший, близький йому за змістом - "природні права". Головним природнім правом, як підкреслила тренер, є право на життя, свободу та власність. Вступаючи до цивілізованого суспільства, людство, згідно "суспільній угоді", передає державі тільки право на здійснення своїх природніх прав, проте не самі права. Адже права людини є її невідємною часткою: від першого подиху до останнього. В кінці учасники мали змогу переглянути відеоролік (http://www.fayloobmennik.net/66740 ) (відзнятий спільно з МНР) та залишити свої відгуки.

Дізнатися більше або прокоментувати...

02.07.10 09:32Соціальна ініціатива «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!»
СОМ новиниФонд СвятославаВакарчука «Люди Майбутнього» розпочинає нову соціальну ініціативу – «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!», який спрямований на вирішення проблемикомп’ютеризації дитячих будинків, створення мережі волонтерів для неформальноїосвіти дітей-сиріт та формування культури благодійності загалом.  «3D-Проект:Dумай! Dій! Dопомагай!» –  кількаетапнийта багаторівневий проект, у якому символічна паралель з виміром 3D відображаєтриєдність Dумки, Dії та Dопомоги. У динамічному мультимедійному світіз’являються все нові інструменти отримання знань: комп’ютерні програми,інтерактивні модулі навчання, безмежні ресурси Інтернету. Проте не кожен маєвідповідну можливість доступу до нових технологій. «Багато хто з нас вже користуєтьсяiPad, а дехто ще й мишки в руках не тримав», – зазначає Святослав Вакарчук.Одним із етапів 3D-Проекту є збір коштівгромадою на закупівлю комп’ютерних класів для дитбудинку їхньої області. Фондпередбачає необхідність запровадження прозорого механізму надання та реалізаціїблагодійної допомоги через безготівковий переказ коштів (sms, інтернет-платежі,банківські перекази тощо) з обов’язковим публічним web-інтерфейсом, на якому,практично у реальному часі, відображатиметься надходження коштів, а згодом –звіт про їхнє цільове використання. Очікується, що публічність процесусприятиме формуванню довіри, як до 3D-Проекту, так і до благодійної сферизагалом.Фонд «Люди Майбутнього» ставить замету формування освіченої та дієвої спільноти волонтерів для подальшої роботи здітьми. Для тих, хто зголоситься протягом мобілізаційної кампанії, згодомпроводитиметься спеціалізована підготовка – тренінги, майстер-класи тощо.Здобувши необхідні знання та навички, волонтер зможе проводити освітню роботу звихованцями дитбудинку свого міста – допомагати дітям освоювати ПК, навчатицільово та безпечно користуватися ресурсами Інтернету. Волонтери такождопомагатимуть старшокласникам у вивченні загальноосвітніх дисциплін,підготовці до проходження ЗНО та вступу до ВНЗ, стануть для нихінтелектуальними тьюторами (своєрідними особистими опікунами). Цьогоріч 3D-Проект реалізовуватиметься удесяти областях України. У подальшому організатори планують охопити і рештуобластей.Бажаючим долучитися до 3D-Команди волонтерів необхіднонадіслати sms зі словом volonter та кодом* своєї області накороткий номер 4647.*Коди областей: Вінницька - 2, Дніпропетровська - 4,Донецька - 5, Запорізька - 8, Івано-Франківська - 9, Київська - 10, Львівська -14, Одеська - 16, Харківська – 21, Чернівецька - 26. Також можна заповнити анкетубезпосередньо на сайті www.peopleofthefuture.org.ua За додатковою інформацією звертатись до менеджеру зв’язків згромадськістю Оксани Гулійчукtel. +38(044)494-48-94        fax:+38(044)494-48-93    e-mail: press@peopleofthefuture.org.ua 

Дізнатися більше або прокоментувати...

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 »


 

 
Існує щось рідкісніше, тонше, більш дивовижне, ніж обдарованість. Це здатність визнавати обдарованість інших.

Елберт ХАББАРД

  СЛОВО ГОЛОВИ СОЮЗУ
Вадим Герасимович

Будьмо собою і не зважаймо, що наш шлях крізь терни, адже він веде до немеркнучих зірок!

  ПРИЄДНАТИСЯ

    Copyright © 2005-2010 Офіційний сайт ВМГО "Союз обдарованої молоді" (СОМ) All rights reserved Cоздание сайтов