нас уже
4524
 
  UA   RU
 
ОГОЛОШЕННЯ Керівництво Знай наших
  ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Місія, завдання та форми діяльності
Наша історія
Відзнаки
Наглядова Рада
Експертна рада
Наші партнери
Золота медаль
Новини
ЗМІ про нас
Фотоальбом
Приєднатися
Контакти

  ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

  Служба підписки на Вісник обдарованої молоді

E-mail:
Ваше ім'я:
 

  ДІЯЛЬНІСТЬ

Законодавство

  ФАЙЛОВИЙ АРХІВ

Видання союзу обдарованої молоді
Науково-популярний журнал КРАЇНА ЗНАНЬ
01.1 Математика
01.2 Фізика
01.3 Астрономія і космонавтика
01.4 Інформатика
02 Хімічні науки
03 Біологічні науки
04 Геологічні науки
05 Технічні науки
07 Історичні науки
08 Економічні науки
09 Філософські науки
10 Філологічні науки
11 Географічні науки
12 Юридичні науки

Реклама:

Ви знаходитесь тут: Головна ›› Новини

 

Новини

23.07.10 10:08В Артеку відбувся тренінг з захисту прав людини
СОМ новини20-22 липня Член Ради СОМ Катерини Болдирєва провела в Артеку тренінг з захисту прав людини. Довірлива атмосфера склалася з перших хвилин знайомства, коли ведуча влаштувала своєрідну рибалку. Малеькі рибки-папірці плавали морем-простирадлом і кожен з учасників (попредньо повідавши рибці 3 свої найзаповітніші мрії) мав віднайти живу "рибу", яка б відповідала паперовому варіанту та представити її іншим. Складність завдання полягала в тому, що можна було задавати тільки непрямі питання. В ігровій та дотепній формі тренерка спонукала учасників відчути, що таке свобода. В результаті група віднайшла цілих 3 прояви свободи: - свобода розпорядження власною особистістю (надається природою та може бути порушена іншими); - свобода думок та почуттів (надається природою); - свобода розпорядження речами, законно придбаними людиною (право на річ надається завдяки праці, у випадку суперечки діє право сильного). Тренінг, проведений Катериною, був цілковито доречним. Вона не тільки подарувала учасникам нові враження та нові знання, а й змусила серйозно замислитись над величезною проблемою людства - захистом прав людини.

Дізнатися більше або прокоментувати...

19.07.10 18:24Erasmus Mundus 2010: нові магістерські та докторські програми
Днями Європейська Комісія оголосила результати цьогорічного конкурсу програми Erasmus Mundus. Єврокомісія відбрала 29 нових магістерських програм та 9 нових докторських програм. Це загалом доводить число Магістерських програм Erasmus Mundus (EMMS) до 124. У рамках цих програм студенти з усього світу (зокрема України) можуть отримати стипендії для навчання в європейських університетах. Кількість спільних докторських програм уже сягнула 22-х. Зі списком усіх доступних нині магістерських програм у рамках цієї масштабної європейської освітньої програми можна ознайомитися тут. Зі списком спільних докторських програм можна ознайомитися тут.

Дізнатися більше або прокоментувати...

13.07.10 19:48Вітаємо Олю Швед з перемогою в конкурсі есе "Літаючий СОМ"!
СОМ новиниЕсе-переможець конкурсу "Літаючий СОМ" (автор - Оля Швед):До Вашої уваги есе у цікавій формі - формі переписки. Це сумна і правдива історія мого найобдарованішого, проте, нещасливого друга. Я оптиміст, тому думаю, все буде добре. Листи із США, або в Україні його обдарованість нікому не потрібнаДата: 17.03. 2003р.Час: 16:07Нове повідомлення від: Ricchi MenПривіт, Тайтра!!!! Вибач-вибач-вибач, що не писав!!! Не повіриш, де я був! На співбесіді у консульстві США! І знаєш що? Мій науковий проект їм сподобався, їм потрібні такі молоді люди, які готові їхати навчатися за кордон! У мене є шанси, я зможу!5.08. 2003р.Час: 23:04Нове повідомлення від: Ricchi MenЗавтра їду в США на навчання. Каліфорнія. Знаєш, а страшно трохи. Все що в мене є – це мої знання, і як кажуть інші – талант науковця. Я ж там ніхто. В принципі, і тут я ніхто – студент непрестижного вузу без житла і заробітку, з 40 гривнями стипендії. Поїду, може будуть з мене люди….американські, хі-хі. Сумуватиму за тобою.Дата: 1.01.2005Час: 00:54Нове повідомлення від: Ricchi MenHeppy new year, Тайтра!Моя best подружко, sorry, що не писав! Такий зайняти, ну такий зайнятий! Не повіриш, але я вже маю роботу!!! Програміст в Силіконовій долині! Ні, це не там, де всі дівчата з силіконовими грудьми! Це рай для програмістів, науковців і таких, як я. Як мені тут добре! Навчаюся я по індивідуальній програмі, по обіді йду працювати, а заробітня платня у мене і стипендія майже 3 тисячі доларів! Правда, все батькам висилаю, собі на життя лише трохи залишаю. Я бачив Клінта Іствуда! Заздри!Дата: 25.10.2007Час: 23:04Нове повідомлення від: Ricchi MenСьогодні у мене день народження. Я напився. Тільки й ти мене привітала. З українських всі забули, з американських друзів – ніхто й не цікавився. Додому хочу…Доречі, дізнався, що за умовами контракту не можу проживати в США після закінчення навчання. Ну і що? Я зараз такий фахівець, що мене з руками і ногами українські компанії візьмуть. Ще рік. Один.Дата: 10.01.2009Час: 01:25Повідомлення залишилося непрочитанимВід: TajtraКому: Ricchi Men «Де ж ти зник, мій заморський друже? Не вистачає твоїх веселих історій про розкішне життя за кордоном. А в нас нова влада, пити пиво не можна на вулицях….оренда моєї квартири перевищує мою зарплату. Як я живу спитаєш, отак і живу – підробляю, халтурю, пишу курсові горе-студентам. Як побачиш Бреда Пітта, напишеш мені?»Ricchi Men, він же Андрій Ж., він же випускник Стенфордського університету ім. Леланда Стэнфорда, програміст компанії Sun Microsystems, Inc. на цей час працює в Чехії помічником прораба, а живе в недобудованому ним будинку разом з іншими вихідцями з України. Серед яких: колишній лікар, інженер, журналіст та вчитель.Два роки тому він приїхав із США в Україну. В пошуках роботи по спеціальності, об’їздив всю країну, але нікому не знадобилися ні його американські дипломи, ні його знання. У відчаї і безгрошів’ї хлопець поїхав на заробітки за кордон. Йому 29.

Дізнатися більше або прокоментувати...

13.07.10 18:12Член Ради СОМ взяла участь в літній школа соціал-демократії
СОМ новиниНещодавно Болдирєва Катерина відвідала Літню школу соціал-демократії, яка відбувалась за підтримки фонду Фрідріха Еберта. Поняття "соціал-демократія", ділиться з нами учасниця, доволі багатогранне, і різні люди поєднують з ним різні ціннісні уявлення. Соціальна демократія на нормативному рівні орієнтується на базові цінності та основні права людини. Протягом семінару міжнародні тренери Ян буш та Бйорн Кульп поділились з учасниками досвідом розбудови демократичного суспільства у Німеччині. Цікаво було дізнатись, що проблеми актуальні для України, не оминають таку успішну країну як Німеччина.

Дізнатися більше або прокоментувати...

12.07.10 13:18Молодіжний форум в Кракові
СОМ новиниМолодіжний форум, який організовують Klub Jagielloński у співпраці з Ягелонським університетом. Мета - закласти основи співпраці в колах молодих інтелектуалів з країн Центральної та Східної Європи. Молоді вчені, журналісти, активісти і студенти старших курсів з 11 країн (Білорусь, Чеська Республіка, Естонія, Угорщина, Литва, Латвія, Молдова, Польща, Румунія, Словаччина та Україна) запрошуються до участі у Форумі. Очікується, що загальна кількість учасників становитиме близько 40 чоловік (молодь до 35 років). Основною темою заходу буде інтеграція, однак, не та, що зорієнтована на відтворення західних зразків, а на творення своїх власних - в рамках спільних регіональних інтересів та історії. Ідея проекту - окреслити значення спільного досвіду, виклики і прагнення в регіоні, об`єднаному не тільки історією (досвід комунізму і подальших перетворень), а також спільними інтересами, які часто відрізняються від західних. Семінари, конференції будуть базуватися на чотирьох основних темах: історія та особистості, суспільство і політика, економіка та міжнародні відносини.  Для участі у конференції запрошено експертів: Норман Дейвіс, Вацлав Гавел, Вітаутас Ландсбергіс, Вайра Віке-Фрейберга. Всі представлені доповіді та лекції експертів будуть опубліковані на веб-сторінці проекту, який стане місцем обміну ідеями після форуму. Окремий звіт про роботу форуму буде опубліковано і поширено серед ключових державних інститутів і аналітичних центрів у країнах-учасницях. УЧАСТЬ Учасники мають підготувати есе на одну з чотирьох тем: історія та особистості, суспільство і політика, економіка та міжнародні відносини. Ці есе можуть бути сфокусовані на національних, а також регіональних питаннях, у зв"язку з відображенням шляхів подальшої співпраці та спільних інтересів серед країн Східної Європи. Усі есе будуть представлені, а потім обговорюватимуться в групах. Робочою мовою є англійська. Особи, які хочуть взяти участь у конференції, мають надіслати лист, зазначивши: 1) ім"я та прізвище 2) громадянство 3) дата народження 4) освіта 5) рід занять 6) членство в організаціях 7) одне з чотирьох питань конференції 8) попередня назва есе Ця інформація повинна бути надіслана fme@kj.org.pl до 15 серпня 2010 року. Вартість участі у конференції складає 40 євро. Проживання, харчування та інші витрати, в Кракові будуть покриті за рахунок організаторів. Для кожного учасника передбачено покриття витрат на поїздки до Кракова і назад (точна сума буде вказана пізніше). Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся fme@kj.org.pl.

Дізнатися більше або прокоментувати...

08.07.10 14:18Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує два конкурси
СОМ новиниМіжнародний благодійний фонд «Україна 3000» оголошує :1) Четвертий Всеукраїнський конкурс благодійних проектів «Добро починається з тебе»До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, професійних та позашкільних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій та об’єднань. На конкурс приймаються благодійні проекти за трьома тематичними напрямками – соціальні, екологічні, культурологічні.Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 10 березня 2011 року.2) V Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»До участі у конкурсі запрошуються  молоді дослідники, вік яких не перевищує 35 років:Перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій.Друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.Третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.Конкурс складається із 4 конкурсних номінацій:Конкурс прикладних досліджень з гуманітарної та економічної тематики (на задані організаторами теми).Конкурс бізнес-ідей.Конкурс соціальних проектів.Конкурс наукових досліджень «Спудейські есеї».Кінцевий термін подання конкурсних робіт  – 15 грудня 2010 року.Детальніше: http://novi.org.ua/news/dobro_4/

Дізнатися більше або прокоментувати...

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 »


 

 
Існує щось рідкісніше, тонше, більш дивовижне, ніж обдарованість. Це здатність визнавати обдарованість інших.

Елберт ХАББАРД

  СЛОВО ГОЛОВИ СОЮЗУ
Вадим Герасимович

Будьмо собою і не зважаймо, що наш шлях крізь терни, адже він веде до немеркнучих зірок!

  ПРИЄДНАТИСЯ

Освіта та... новий погляд на освіту

Яндекс.Метрика

Освітній портал Коаліція українських неурядових організацій
Реклама:
    Copyright © 2005-2010 Офіційний сайт ВМГО "Союз обдарованої молоді" (СОМ) All rights reserved Cоздание сайтов